ADVENTNÝ KALENDÁR – Vianočná kampaň na ĽudiaĽuďom.sk

VIANOCE TERATdddd

Na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk vám každoročne prinášame vianočnú kampaň, ktorá úzko súvisí s e-aukciami vecí, či zážitkov so známymi osobnosťami. Prvý krát sa do kampane zapojil Ady Hajdu a Zdenka Predná. O rok neskôr to boli 4 veľké celebritné aukcie, do ktorých sa zapojili herečky Janka Lieskovská a Kristína Svarinská, ich kolega Marek Majeský a hokejový brankár Jaro Janus. Tento rok sme si pre vás však pripravili niečo úplne špeciálne. Nie 6, nie 8 ale rovno 24 e – aukcií. Všetky sme “ukryli” pod jednotlivé políčka adventného kalendára, ktorý nájdete TU.

Ako náš adventný kalendár funguje?

V kalendári, tak ako v každom adventnom, je 24 políčok. Ako sme už spomínali, pod každým políčkom sa skrýva samostatná e-aukcia spojená so známou osobnosťou slovenského kultúrneho, či športového života. Tak ako aj v reálnom adventnom kalendári sa k vytúženej sladkosti – čiže odmene – dostanete až v daný deň, podobne to platí aj u nás. Prvé políčko, 1.12. a s ním spojená e-aukcia bude v daný deň končiť. Jej dražba však začne o týždeň skôr, čiže 24.11. , aby bol čas na zapojenie sa do e-aukcie dostatočný. V tomto duchu budú prebiehať aj ďalšie e-aukcie. E-aukcia končiaca 2.12. bude spustená 25.11., e-aukciu končiacu 3.12. spustíme 26.11., až kým nedôjdeme do finále, čiže 24.12.

Už teraz môžete vidieť, aká známa osobnosť sa skrýva pod ktorým políčkom, ale to, čo si s danou celebritou môžete vydražiť, sa dozviete až týždeň pred ukončením e-aukcie, kedy sa políčko otvorí a po kliknutí na meno celebrity sa dostanete do našich aukcií, kde si danú vec / zážitok budete môcť vydražiť.

Tu je zoznam osobností, ktoré sa do našej vianočnej kampane zapojili:

1.12.  – ROBO OPATOVSKÝ – spevák

2.12. – LADISLAV NAGY – hokejista

3.12. – TAMARA HERIBANOVÁ – spisovateľka

4.12. – KORBEN DALLAS – kapela

5.12. – VLADO VOŠTINÁR – moderátor

6.12. – MIKO HLADKÝ – spevák

7.12. – ZUZANA HAASOVÁ – herečka

8.12. – JURAJ KEMKA – herec

9.12. –  MICHAL VONDRKA – hokejista

10.12. – ZUZANA VAČKOVÁ, BIBIANA ONDREJKOVÁ – herečky

11.12. – JOZEF HERIBAN – spisovateľ

12.12. – MAREK MAJESKÝ – herec

13.12. – RICHARD MÜLLER – spevák

14.12. – ROBO PAPP, LENKA ŠÓOŠOVÁ, BARBORA RAKOVSKÁ – spevák, moderátorky

15.12. – NELA POCISKOVÁ – speváčka, herečka

16.12. – HC SLOVAN BRATISLAVA – hokejový klub

17.12. – MARTIN PYCO RAUSCH – moderátor

18.12. – PETRA PALEVIČOVÁ – herečka

19.12. – MATEJ SAJFA CIFRA – moderátor

20.12. – INE KAFE – kapela

21.12. – PETER MODROVSKÝ – tanečník

22.12. – MARTIN NIKODÝM – moderátor

23.12. – herecká rola v seriáli PANELÁK – TV seriál

24.12. – DARA ROLINS – speváčka

 

Veríme, že aj vďaka našim e-aukciám prežijete pekný advent a celé Vianoce a pomôžete ich urobiť peknými aj ľuďom v núdzi.

Image 51

Pomoc v núdzi

Pomoc v núdzi...

Podporiť výzvu

Image 5

Pomoc pre okradnutých farmárov

Na severovýchode Slovenska stúpa počet prípadov krádeží hovädzieho dobytka a koní. Okradnutí chovatelia prichádzajú o roky tvrdej práce, o svoje živobytie a takáto situácia je pre nich často likvidačná. Prosíme...

Podporiť výzvu

Image 12

Včelárske prednášky na ZŠ po celom Slovensku

Nezisková organizácia Apis pomáha začínajúcim včelárom po celom Slovensku budovať nové úle, zvyšovať množstvo opeľovačov a tvoriť aktivity pre deti zo škôl....

Podporiť výzvu