Ako bezplatne pomáhať pri každom online nákupe?

dobromat-logo

Čo keby obchod z každého nákupu venoval pár % niektorej neziskovke bez toho, aby produkt zákazníka stál čo i len cent navyše? Presne tak funguje Dobromat:

  1. Vy nakúpite vo vybranom e-shope tak ako zvyčajne.
  2. Vyberiete si neziskovku, ktorú máte radi.
  3. Obchod sa vzdá časti tržby, ktorú pošle vami vybranej neziskovke.

Nestojí vás to ani cent navyše a je to úplne jednoduché.

Ako na to?

Začať podporovať nákupmi vašu obľúbenú neziskovku je úplne jednoduché.

  1. Stačí kliknúť na https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
  2. Podľa jednoduchého návodu si do prehliadača pridať Dobromat rozšírenie, ktoré vás upozorní vždy, keď budete nakupovať na partnerskom e-shope.
  3. Nakúpiť, bez toho, aby sa váš nákup predražil čo i len o 1 cent.

Ak náhodou používate iný prehliadač ako Chrome a Firefox, stále môžete využiť Dobromat v prospech vašej obľúbenej neziskovky. Namiesto Dobromat rozšírenia, ktoré využíva väčšina z vás, pred nákupom, kliknite na http://dobromat.sk – vyberte si obchod, v ktorom idete nakúpiť a neziskovku, ktorú chcete podporiť. Následne budete presmerovaný na stránku obchodu, kde nakúpite ako ste zvyknutý.

prtsc ext.

Úspešný projekt Dobromat používajú už tisíce ľudí

V priebehu pár mesiacov sa do projektu Dobromat zapojilo viac ako 700 e-shopov a vyše 2500 neziskoviek a občianskych združení. Tisíce ľudí ako vy, nakupujúcich na internete, pomáha neziskovkám pri každom nákupe a hradia to e-shopy.

„Obchody sa naháňajú za novými zákazníkmi a neustále hľadajú spôsoby, ako existujúcim zákazníkom predať ďalší produkt. Na druhej strane neziskovky a občianske združenia sú neuveriteľne podfinancované. Fungujú tak najmä vďaka úprimnému záujmu a nasadeniu ich členov a sympatizantov. Tých sú našťastie desaťtisíce,“ hovorí M. Repáň, zakladateľ Dobromatu.

Obchod získa spokojných zákazníkov, neziskovka stály zdroj príjmu a vy možnosť jednoducho pomôcť dobrej veci.

Kliknite na https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat. Vďaka!

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 68

Spoločnými silami dokážeme veľké veci

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 5,5 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať....

Podporiť výzvu