NaFúknime To!

fotka narodky

IPčko oslavuje DVA roky fungovania služby Internetovej Poradne.

7.júla 2012 boli prví dobrovoľníci ONLiNe a s napätím očakávali, kedy začnú prvé CHATy. Tie na seba nenechali dlho čakať. Mladí ľudia veľmi rýchlo pochopili, že na IPčku môžu nájsť POMOC, ktorú potrebujú, POCHOPENIE a PRIJATIE bez strachu, že by ich niekto vysmial alebo odsúdil.

A tak je to DODNES…

Naše narodeniny sú pre nás, IPčkarov, veľkou udalosťou. Znamenajú pre nás úspech, že IPčko tu ešte stále je. Že vydržalo, aj keď to bolo častokrát ťažké. Je to veľké povzbudenie, ktoré nám dodáva nádej a silu vytrvať aj naďalej.

Túto našu radosť chceme zdieľať práve s tými, kvôli ktorým sme tu a ktorí pre nás znamenajú tak veľa, že sme ochotní s nimi chatovať až do neskorej noci. Sú to mladí ľudia, ktorí sa trápia a nemajú vo svojom živote pevnú oporu, alebo sami nedokážu zvládať ťažkosti, ktoré im život pripravil.

Obvykle sa oslávenci obdarúvajú darčekmi, no my sme sa rozhodli pripraviť veľký darček pre našich mladých. Od decembra minulého roku im okrem pomoci na internetovej poradni IPčko.sk ponúkame aj možnosť prísť osobne na zážitkový IMAGE víkend, kde môžu získať nových priateľov, spoznávať zákutia svojej osobnosti a budovať si pevné obrany pre budúce boje s problémami.
Pri príležitosti nášho sviatku by sme im tento IMAGE víkend radi venovali ZADARMO.

Každé jedno Euro, ktoré pribudne na našej výzve, bude použité na uskutočnenie IMAGE-u pre mladých.

V pondelok, v deň našich narodenín, vystrojíme IPčku oslavu, na ktorej ho doslova zahltíme BALÓNMI. Už od rána bude v našej kancelárii toľko balónov, koľko Eúr bude niesť naša narodeninová výzva. Všetko budeme samozrejme dokumentovať fotkami, takže sledujte náš web alebo Facebook.

A ak chcete vidieť, ako balóny pribúdajú, zapojte sa do našej výzvy.

My sa budeme takto tešiť smiley

 

aj takto….
a aj takto… :)

 

 


Marek Madro podporuje výzvy

Image 100

Nafúkni to – narodeninový darček IPčka pre mladých

VÍKEND PLNÝ ZÁŽITKOV A AKTIVÍT, KTORÝ DÁVA ÚČASTNÍKOM PRÍLEŽITOSŤ LEPŠIE SPOZNAŤ SEBA SAMÉHO A NAUČIŤ SA ČELIŤ SVOJIM PROBLÉMOM. MAŤ SVOJ IMIDŽ JE V MLADOM VEKU DÔLEŽITÉ. IMAGE VÍKEND PONÚKA IMIDŽ, KTORÝ NIE JE IBA FALOŠNOU PRETVÁRKOU A PRÁZDNOU PÓZOU. TENTO „IMAGE“ JE JEDINEČNÝ A KAŽDÝ SI VĎAKA NEMU VYTVÁRA TEN SVOJ ŽIVOTNÝ IMIDŽ. DAJME MLADÝM ŠANCU.

Podporiť výzvu

Image 68

Spoločnými silami dokážeme veľké veci

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 5,5 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať....

Podporiť výzvu

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu