Oslovenie všetkých dobrých ľudí o pomoc a poďakovanie za vaše dary a 2% z dane.

Naša dcérka keď prichádzala na tento svet doktor sa veľmi nesnažil. Aj keď bola donosená a tu by lekári nemali chybovať. Bolo to zbytočné. Mala najhorší vstup do života. Ešte kým stretla prvých ľudí mohla prísť o život. Sú chvíle keď tomu ešte stále nemôžem uveriť, bolo to utrpenie a divný pocit. Vypli sme rozum, vypustili z hlavy všetko čo nám lekári hovoria, že to sa už nedá viac zlepšiť, čo nám bráni veriť v zázrak.
Dieťa keď raz okúsi bolesť, stráca detstvo. Je to hrozný pocit vidieť svoje dieťa trpieť, nevedieť mu pomôcť. Najprv nás sprevádzal šok, sklamanie, neistý život obrovská beznádej, obavy a strach čo bude. No nemohli sme zúfať, nabrali sme všetky sily a išli sme ďalej.
Rodičia ak sa ocitnú v podobných situáciách hľadajú zázračné metódy na vyliečenie dieťaťa, skúšajú možné aj nemožné. My nie sme tiež výnimkou. Hľadáme informácie o chorobe, terapeutickom výskume, rehabilitácie.
Alžbetka je krásne dieťa, vždy usmiata aj cez bolesť, poslušná, je výnimočná svojim odhodlaním žiť a prekonávať prekážky, ktoré jej boli dané. Nám dodáva nekonečnú silu a energiu, preto nás to posúva vpred a nepoznáme nemožné. Žijeme s vedomím, že nás čaká dlhý boj a veríme v šťastný koniec. Našou istotou sú iba naša viera, nádej a láska. Čas pre nás plynie veľmi pomaly, keďže máme každý deň obavy ako to zvládneme. Keď sme už na konci zo silami, príde niečo čo nám dodá energiu ísť ďalej a bojovať. Po tom všetkom čím sme si prešli je ťažké veriť v zázrak, no teraz už bojujeme aj o posledný zvyšok nádeje. Snažíme sa hľadať cestu ako zmierniť Alžbetkyn úraz a čo najviac jej pomôcť.
Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí ste sa rozhodli podporiť našu Alžbetku a darovali ste jej 2% z vašich daní. Bez Vás by to naozaj nešlo. Spolu sa nám vyzbieralo vyše 1700,-eur cez 2% z dane. Ďakujeme. No na doplatenie nám ešte chýbajú finančne prostriedky a nie je v našich silách ich z príjmu uhradiť. Preto Vás chcem poprosiť všetkých ľudí s veľkým srdcom, ktorý nás môžu posunúť stále o kúsok bližšie, pomôžte nám.


Parezka podporuje výzvy

Image 19

Dajte nádej mojej hviezdičke zaradiť sa k zdravím detičkám.

Prosím o nádej absolvovať potrebné liečenia, terapie rehabilitácie pre moje slniečko, ktoré nadovšetko milujeme. Chceme urobiť maximum, a možno ešte aj viac. Chceme dať dcérke do života všetko čo bude potrebovať, vyskúšať všetké dostupné možnosti, aby jej detstvo a život bol najplhodnotnejší. Pri pohľade na Alžbetku rozmýšľame, čo ju ešte čaká, čo jej život prinesie a či jej naozaj budeme vedieť dať všetko, čo bude potrebovať. Tieto otázky si kladie asi každý rodič, ktorý má dieťatko s akýmkoľvek zdravotným hendikepom... Napriek všetkým týmto starostiam a trápeniam je to naše smejko a nám rodičom častokrát dobíja baterky. Musíme ísť však ďalej, úsmev na detskej tváričke našej dcérky stojí zato a snažíme sa urobiť všetko preto aby sme si raz mohli povedať, spravili sme všetko čo bolo v našich silách.

Podporiť výzvu

Image 11

Pomôžme Laurinke pobiť sa z diagnózou

Ahojte, volám sa Laurinka, mám štyri rôčky a pri pôrode sa mi stal úraz vďaka ktorému stále trpím. Prosím všetkých dobrých ľudí, ktorý mi môžu pomôcť, chcem byť ako iné deti.

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu