Pomáhajme ľuďom,ktorí si sami nevedia pomôcť

cache_285x200_DSC_0208

Už niekoľko dní sa snažím si zostaviť rebríček hodnôt.Patrím medzi ľudí ,čo pomoc potrebujú.Mala som šťastie v nešťastí,snívala som sen,ktorý sa nám splnil.Pýtajte a bude Vám dopriate.Viem,že sa odhodlať nato,aby ste požiadali o pomoc nie je jednoduché.Vystúpite z anonymity,zopár ľudí do Vás kopne,aby ste náhodou nezabudli kam patríte….ale to všetko sa dá zvládnuť,prejdete takou malou skuškou odvahy,ktorá Vás posilní a nedovolí padať ďalej na dno. Ja som si to prežila.Boli dni,keď sme nemali na chlieb.A práve preto mám denno denne pocit,že musím pomôcť dalej. Snažím sa dodať odvahu ľuďom,ktorí sú už na kolenách. Prečo?že mám aj vlastné problémy,no áno. Mne ľudia pomohli. Tak nech aj oni pocítia to,čo sme prežívali my,keď nám cudzí ľudia pomohli.Mali by sme si byť bližší k sebe,pomôcť tomu,kto to naozaj potrebuje.Buďme k sebe dobrí,usmejme sa na druhého,možno si pomyslí, že nám preskočilo,no my budeme mať deň krajší :) . Mojou srdcovkou sú choré a týrané detičky. Ale veľmi ťažko znášam osudy starších ľudí,ktorí nemajú na lieky,na stravu.Preto sa k Vám ľudia so srdiečkom na správnom mieste prihováram,skúste pomôcť ak máte možnosť,lebo ľudia čo prosia,sú niekedy úplne na dne,treba im pomôcť vstať a dokázať im,že bude lepšie. Buďme k sebe dobrý a hneď budú naše dni krajšie.

 

PROSÍM O ZDIEĽANIE PRÍBEHOV -VÝZIEV

 

 

Život ma donútil plakať, 
ale nedokázal mi vymazať úsmev na tvári. 
Život mi zlomil srdce,
ale nedokázal zničiť moju dušu.
Život mi ukradol veľa nádeje,
ale nedokázal mi vziať moje sny.
Život mi rokmi vyryl vrásky na tvári,
ale nedokázal, aby zostárlo moje srdce


Beatric Gáliková podporuje výzvy

Image 66

Prosím, pomôžte nám prežiť

Prosím pomôžte mi ,aby moja vnučka mala také detstvo ako ostatné detičky.Chcem ,aby sa usmievala ,aby bola šťastná

Podporiť výzvu

Image 29

Kúsok šťastia pre malé stvorenie

Rozhodla som sa obrátiť na Vás pe rodinu v neľahkej situácii.Prosím Vás o pomoc ,aby mohli dôstojne žiť,aby mohli bez problémov absolvovať vyšetrenia.

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu