Snívanie s Vilom

banner-325x250_vilo_katka

Ľudia, ktorí snívajú o pomoci niekomu zo svojich blízkych a priateľov, majú oddnes väčšiu šancu premeniť svoj sen na skutočnosť. Moderátor Vilo Rozboril v spolupráci s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk spúšťa možnosť registrácie námetov pre svoju novú televíznu reláciu, ktorú bude vysielať TV JOJ.

 

Populárny moderátor Vilo Rozboril ohlásil návrat na televíznu obrazovku prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti. Reakcia bola veľmi priaznivá, za jediný deň označilo viac ako päťtisíc fanúšikov, že sa im táto správa páči.

V novej relácii, ktorú Vilo pripravuje v spolupráci s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk, bude plniť sny naprieč celým Slovenskom. „Veľmi sa teším na spoluprácu, myšlienka pomoci má veľkú schopnosť spájať. Ľudia na Slovensku majú ťažký život a ak sa mnohokrát nevedia dovolať pomoci na oficiálnych miestach, musia si pomôcť sami, teda – ľudia ľuďom. To máme spoločné, preto chceme spojiť sily. Človek nemusí byť anjelom. Stačí, ak zostane Človekom,” hovorí Vilo Rozboril.

Tí, ktorí chcú pomôcť, môžu registrovať od dnešného rána svoje sny na špeciálne webstránke Vilo.LudiaLudom.sk. Z databázy námetov vyberú televízni tvorcovia tie, ktoré sa budú realizovať a následne budú snívajúcich kontaktovať. Samozrejme používatelia majú možnosť využiť aj ďalšie služby portálu ĽudiaĽuďom.sk.

Častokrát sme sa v minulosti stretávali pri rovnakých osudoch a príbehoch ľudí, ktorí boli v núdzi a potrebovali pomoc. Naša komunikácia s Vilom Rozborilom začala už dávno a výsledkom je, že spájame svoje sily a možnosti. Náš portál bude slúžiť ako zberné miesto, kam môžu ľudia posielať námety na sny, túžby a želania ľudí, ktorí potrebujú pomoc,“ dodáva šéf portálu ĽudiaĽudom.sk Roland Kyška.

Tvorivý tím je podľa moderátorových informácií už v plnom nasadení a začína s nakrúcaním. Ďalšie informácie o novej relácii ale ešte ostávajú tajomstvom.

 

 


ĽudiaĽuďom.sk podporuje výzvy

Image 77

4 mesačná Lívia a jej 3 súrodenci ostali náhle s mamou doma sami.

Pomoc pre mamičku, ktorá nečakane zostala sama na výchovu štyroch detí.

Podporiť výzvu

Image 31

ULZIBAT – POMOC PRE MOJU KATKU

Chcem mojej dcérke pomôcť uvoľniť svalstvo a napraviť poskracované šľachy.. Rozhodli sme sa pre metódu Ulzibat, ktorú robia v Čechách. Výhodou tejto metódy je, že operácia trvá len niekoľko minút, hospitalizácia 24 hodín a regenerácia doma. Po operácii neostávajú jazvy, a čo je najdôležitejšie odpadá sadrovanie. Verím tomu, že Katke pomôže a tým pádom aj mne, lebo určite bude lepšia manipulácia s jej telíčkom pri ošetrovaní a polohovaní. Aby sme mohli absolvovať ULZIBAT potrebujeme okolo 3000 €. Poisťovňa nám nepomôže, tak musíme hľadať peniažky aj takouto formou. Prosím kto môže nech pomôže.

Podporiť výzvu

Image 2

Veľka prosba o pomoc.

Som otec,vdovec 6 deti.Ked sme s veľkou tužbou očakavali prichod našho synčeka na svet,nikto z nas ani netušil,že aky kruty a smutny osud nas čaka.Preto veľmi prosim dobrych ľudi o...

Podporiť výzvu

Image 0

Poradňa pre občianske ľudské práva

„Našou víziou je spoločnosť, v ktorej sa menšiny necítia byť utláčané a diskriminované, v ktorej sa rešpektujú ľudské práva všetkých bez rozdielu, v ktorej sa účinne uplatňujú právne prostriedky na...

Podporiť výzvu

Image 0

Prosím Vás pomôžte mi prekonať kritické obdobie

Touto cestou cez portal ludia ludom by som Vas chcela poprosit o vrucnu pomoc...

Podporiť výzvu