Špeciálny vianočný darček od ĽudiaĽuďom.sk pre všetkých: Čítajte poviedky Dany Hlavatej

DANA

Bratislava – Na Štedrý večer tento rok si môže každý otvoriť jeden špeciálny darček. Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk pripravil malé prekvapenie v podobe poviedok od spisovateľky Dany Hlavatej. Už 24.12. nájdete na blog.ludialudom.sk jej prvý príbeh, ktorý ste ešte nikde nečítali!

Dana Hlavatá sa písaniu venuje už 40 rokov. Do jej spisovateľskej zbierky patrí 26 knižiek, viac ako 3000 poviedok, fejtónov, glos, 35 rozhlasových hier a 2 divadelné hry pre deti. Dana pôsobí aj ako televízna dramaturgička a je autorkou viac ako 350 scenárov. Ako sama vraví, najradšej sa venuje tvorbe pre deti. Je jedinou autorkou bájok na Slovensku.

V roku 2016 pribudli na jej konto druhé a tretie pokračovanie Bájok a tiež druhý diel Zvedavých rozprávok. Pred pár týždňami jej vyšla aj ďalšia kniha pre dospelých s názvom Obžalovaná, seďte. Dana je aj výtvarníčkou. Obálky mnohých kníh si navrhla a namaľovala sama. Od Vianoc budete môcť pravidelne čítať Dankine poviedky na blog.ludialudom.sk.

 

Image 14

Pomoc pre Sofinku a Alexa

Prostredníctvom tejto stránky by som chcela poukázať na príbeh mojich malých, no zároveň veľkých hrdinov a získať pomoc na ich rehabilitáciu, ktorá je pre nich veľmi dôležitá....

Podporiť výzvu

Image 16

Pomôžte Sofinke pokračovať v terapiách

Sofinka je vytúžené dieťa z 1. tehotenstva, z dvojčiat. Narodila sa 12.3. 2012 v 24-25 tt (950g a34 cm) urgentnou sekciou pre odlučovanie placenty. Krvácanie do mozgu, ktoré...

Podporiť výzvu

Image 59

Prosba

Prosim o pomoc dobrych ľudi....

Podporiť výzvu