Všetko je tak, ako má byť

V tomto článku   https://blog.ludialudom.sk/som-znechutena/   som písala o mojich dojmoch a pocitoch z vyšetrení v predvianočnom čase. Je to obdobie, kedy sa snažíme vo väčšej miere spríjemniť život sebe a svojmu okoliu. Preto som nechcela o mojom zdravotnom stave rozprávať s deťmi, ale potrebovala som to niekde zverejniť a tak vznikol ten článok, ktorý som ani nikde nezdieľala práve z dôvodu, aby sa deti a vnúčatá o tom nedozvedeli. Priznám sa, že nikdy predtým som toľko krát nevyslovila pri plánoch a budúcnosti, že „čo ja viem, čo bude dovtedy…“. A tiež som úplne ináč vnímala prianie zdravia.

Keď som mala prvý raz rakovinu, mala som malé deti a veľmi som si vtedy priala dožiť, aspoň kým deti trochu neodrastú. Deti sú už dospelé a teraz si veľmi prajem, aby som dožila aspoň dovtedy, kým neodrastú vnúčatá, ktorých rodičia žijú v cudzine každý svoj život.

A ešte mám jednu veľkú povinnosť – ešte 3 roky splácať mesačne 365€ pôžičky, aby som to nezanechala deťom.

A tak som oveľa viac čakala na dátum 5.1., kedy som bola objednaná na MR. A ešte nedočkavejšia som bola, keď som čakala na výsledky. Po ich oznámení sa mi uľavilo. Metastázy tam niesú. Niečo tam je, ale stav je stabilizovaný.  Z troch krvných výsledkov dva sú negatívne. Akurát mi skrátili termín kontroly zo 6 mesiacov na 4.

A tak môžem zas dúfať, že pôžičky stihnem splatiť a vnúčatá vychovať. A už aj môžem zdieľať tento článok.


Emiliána Beňová podporuje výzvy

Image 32

Prosba o finančnú pomoc pre babku s 2 vnúčatami

Invalidná dôchodkyňa s 2 vnúčatami prosí dobrých ľudí o finančnú pomoc na preklenutie nepriaznivej finančnej situácie

Podporiť výzvu

Image 72

Prosím o finančnú pomoc pre osamelú matku s dcérou

Prosím o finančnú pomoc na kúpu strojčeka na zúbky pre 11 - ročnú dcérku, na zakúpenie školských pomôcok a na zlepšenie životnej úrovne

Podporiť výzvu

Image 30

Pomoc pre malú Lenku

Lenka sa narodila s detskou mozgovou obrnou, krivou chrbticou, poškodeným zrakom a inými chorobami.

Podporiť výzvu

Image 48

Chceme pomôcť Damianovi a Martinovi

Zbierka fin.prostriedkov a info pre Damiana a Martina, ktorym diagnostikovali Wilsonovu chorobu s vážnym poškodením orgánov.

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre ZTP syna

Pekný deň želám všetkým dobrým ľuďom. S veľkou hanbou a pokorou by som touto cestou požiadala o pomoc finančnú alebo potravinovú, či akúkoľvek inú pomoc. Budeme Vám so synom veľmi vďačný.

Podporiť výzvu

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu