Vydražená Haasová

Maly Patko

Dva týždne, 700 eur. To je čas a suma, ktorá sa podarila vyzbierať v prospech výzvy malého Paťka, ktorého čaká náročná operácia. Prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk a hlavne vďaka vlastnej angažovanosti sa o to pričinila herečka Zuzana Haasová. Tá dokonca ponúkla v elektronickej aukcii osobné stretnutie a spoločný obed v bufete.

 

„Volám sa Paťko a mám sedem rokov. Za svoj krátky život som si už toho veľa. Teraz ma čaká ďalšia operácia a všetci sme smutní, lebo jediné, čo mi po nej ako tak pomáha, sú finančne náročné probiotiká. Páni doktori mi stále vravia, že to zvládnem a že podržím aj svojich rodičov, ktorí sú niekedy na tom horšie, ako ja. Viem, že ma potrebujú a ja ich. “ Azda len málokoho by takýto text nechal chladným. Výnimkou nebola ani populárna tvár z televíznej obrazovky Zuzana Haasová. Tá Paťkovu prosbu o finančnú pomoc videla na portáli ĽudiaĽuďom.sk a rozhodla sa, že mu pomôže. Na svojom profile na sociálnej sieti sa za chlapčeka pravidelne prihovárala s prosbou o pomoc a svojským spôsobom sa do nej zapojila aj osobne. Zorganizovala totiž benefičnú e-aukciu, v ktorej bolo možné vydražiť si stretnutie so Zuzanou, exkurziu po zákulisí seriálu Panelák a exkluzívny spoločný obed – párky s horčicou v bufete. „Život pre niektorých ľudí nie je jednoduchý, no aj tak ho treba brať s humorom. Robiť veci s úsmevom na perách mi je prirodzené a snažím sa radosť rozdávať aj iným,“ vysvetlila herečka, prečo sa rozhodla zorganizovať práve takúto aukciu.

Dnes, po dvoch týždňoch od Zuzaninej prvej intervencie, sa Paťkov sen môže stať skutočnosťou. Na samostatnej výzve mu k dnešnému dňu svieti vyzbieraná suma 548 € a e-aukcia sa vydražila za skvelých 203 €. „Podarilo sa to, som rada. Paťkova výzva sa naplnila, pretože suma už teraz presahuje 700 €, ktoré potrebuje na probiotiká. Veľmi sa teším, že v našej spoločnosti je stále množstvo dobrých ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť tým, ktorí si nevedia pomôcť sami. Práve im by som rada poďakovala aj za Paťkovu mamičku. A Paťko – drž sa! Zvládneš to,“ dodala na záver Zuzana.

 


Tomáš Mácha podporuje výzvy

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu

Image 68

Spoločnými silami dokážeme veľké veci

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 5,5 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať....

Podporiť výzvu