Vydražte si vlastnú toitoiku na festivale Bažant Pohoda 2013

toika.-w500-h378-p0-q85-F-----S1-c1

„Ľudia budú spokojní s toitoikami až vtedy, keď bude mať každý vlastnú,“ vyjadril sa na margo chemických toaliet na festivaloch člen skupiny Para a architekt Matúš Vallo. Návštevníci Bažant Pohody 2013 majú možnosť takýto komfort zažiť, teda aspoň jeden z nich, alebo celá partia. Stačí ponúknuť najviac v benefičnej elektronickej aukcii, ktorú organizátori festivalu pripravili spoločne s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk.

„Ponuka portálu nás zaujala, snažili sme sa vymyslieť niečo, čo je spojené s festivalom a čo je cenené. Nechceli sme „predávať“ svojich umelcov a stretnutia s nimi,“ hovorí Mário Gešvantner z agentúry Pohoda Festival. „Nakoniec sme sa rozhodli ponúknuť privátnu toitoiku. Dražba je určená pre našich návštevníkov, ktorí tak prispejú na dobrú vec. Tomu, kto ponúkne najviac, odovzdáme na trenčianskom letisku kľúčik od špeciálne označenej toalety, ktorú bude môcť využívať sám, alebo so svojimi kamarátmi.“

 

Portál Ľudiaľuďom.sk umožňuje vyhlasovať benefičné aukcie, z ktorých celý výťažok ide vždy v prospech konkrétneho príjemcu. Tak to bude aj v tomto prípade. „Páči sa nám aj fakt, že ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, pôjde celá čiastka, a že sme si mohli vybrať výzvy z trenčianskeho regiónu,“ dopĺňa Mário Gešvantner. Organizátori sa napokon rozhodli, že výťažok aukcie poputuje na konto invalidnej dôchodkyne, ktorá sa stará o svoje dve vnúčatá v skromných podmienkach v staršom dome, v ktorom im do pivnice a kotolne preteká žumpa. „Je symbolické aj sympatické, že peniaze za vydraženú toitoiku budú použité na nákup nového septiku.“

 

Elektronickú aukciu toitoiky na festivale Bažant Pohoda 2013 spustia organizátori festivalu už túto sobotu 22. 6. 2013 na podujatí Vianoce v lete, ktoré pred bratislavskou Starou tržnicou organizuje portál ĽudiaĽuďom.sk. „Spolu spustíme aj mobilnú aplikáciu, takže tí, ktorí si ju zadarmo cez wi-fi na námestí stiahnu do svojich telefónov, budú môcť dražiť aj priamo na mieste. Ide vôbec o prvú slovenskú mobilnú aplikáciu darcovského portálu, ktorá umožní pomáhať odkiaľkoľvek, no a v neposlednom rade vám vďaka nej neujde víťazstvo v žiadnej benefičnej e-aukcii. Ani v tej o mobilnú toaletu na Bažant Pohode,” hovorí manažér portálu ĽudiaĽuďom.sk Roland Kyška. 

 

Vyvolávacia cena je 33 eur, pričom aukcia o privátnu toitoiku je určená návštevníkom Bažant Pohody, teda tým, ktorí už majú vstupenku alebo si ju plánujú zakúpiť. Aukcia prebehne tu.

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu