E-aukcia zvýši šance vašej výzvy na úspech

Príjemcovia, jednotlivci i organizácie, môžu svoju výzvu podporiť aj elektronickou aukciou. Zvýšia tak šance k naplneniu vytúženej sumy. A to je predsa to, o čo nám ide.

Čo teda môže byť predmetom aukcie?

Predstavivosti sa medze nekladú, vaše možnosti sú naozaj široké. Pokiaľ ste jednotlivec, zamyslite sa nad tým, čo by vás asi v ponuke oslovilo, v prípade, že by ste si z nej chceli niečo zakúpiť.

Môže ísť o zaujímavé predmety z vášho bytu, nástenný obraz či umeleckú fotografiu. Pokiaľ ste domácimi majstrami a váš dom je plný ručných výrobkov, môžete ich skúsiť vydražiť v u nás.

Odporúčame Vám inšpirovať sa staršími aukciami, napríklad obraz Maják alebo drevorezba Dvaja.

Organizácie majú tiež more možností. Zaujímavými propagačnými predmetami (tričká, hrnčeky, tašky, atď.) by sa vám určite podarilo čo – to vyzbierať. Pokiaľ ste v rámci svojich workshopov zhotovovali zaujímavé predmety (obrazy, mozaiky, patchworky, handrové bábiky, atď.), poprípade výsledkom vašej činnosti sú CD, knižky, dokumenty, ich zverejnením na stránke ĽudiaĽuďom.sk v sekcii aukcie dokážete podporiť vlastnú výzvu. Určite budete milo prekvapení, ako túto možnosť využila nadácia Kvapka nádeje alebo chránená dielňa Impulz.

Mnohé organizácie úzko spolupracujú so zaujímavými a vplyvnými ľuďmi, ktorí by tiež boli ochotní niečo venovať do aukcie, poprípade takýto ľudia sú priamo členmi organizácie.

Riaditeľka už spomínanej nadácie Kvapka nádeje vydražila obed s ňou samotnou, na ktorom ste sa mohli všeličo zaujímavé podozvedať. Adela a Sajfa zas privítali jedného šťastlivca v rannej šou vo Fun rádiu. No nedali by ste sa aj vy pozvať na takéto raňajky?

Čo ešte môžete vyskúšať?

Oslovte podnikateľov z vášho okolia- hotely, reštaurácie, kozmetické salóny. Určite by niektorý z nich rád prispel do aukcie. Podporil by tým výzvu z vlastného regiónu a zároveň by sa zviditeľnil v rámci internetovej komunity, ktorá našu stránku navštevuje. To je predsa férová ponuka. No nie?


Žaneta Halászová podporuje výzvy

Image 4

CEEV Živica – zmena prichádza zvnútra

Staňte sa podporovateľom CEEV Živica a spolupodieľajte sa na zmene, ktorá vychádza z vnútra. Motivujeme k zmenám v školách, vytvárame priestor na hlbší kontakt so sebou, predstavujeme inšpiratívne príklady, odpovedáme na eko-otázky...

Podporiť výzvu

Image 3

Pomoc pre Riška - na rehabilitačný pobyt KLIM THERAPY

Ďakujeme všetkým dobrým ľuďom, ktorým nie je ľahostajný osud iných.

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu