Fandíme deťom a ich dobrým skutkom

Obrazok DCR_objatie mamy

Máme skvelé správy! Iste sa budete tešiť minimálne tak, ako my. Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk sa stal partnerom tohtoročného Detského činu roka. Spolu s občianskym združením Detský čin roka sme sa rozhodli oceniť dobré skutky detí a motivovať nielen iné deti, ale aj nás dospelých k tomu, aby sme páchali dobro.

Na jeseň budete môcť na našom portáli hlasovať aj Vy všetci – malí aj veľkí. Budete môcť odovzdať hlas detskému príbehu, ktorý Vás oslovil najviac. Víťaz získa od portálu ĽudiaĽuďom.sk peknú cenu. Tohtoročných finalistov však ešte nepoznáme, ešte stále porota číta detské príbehy a vyberá. A veruže má čo robiť. Podľa zákulisných informácií, ktoré špeciálne pre Vás zisťujeme, tento rok bolo do Detského činu roka prihlásených vyše 2 000 detí, ktoré dobrým skutkom vyčarili úsmev na tvári, pomohli známemu či neznámemu alebo zachránili ľudský život.

Kým sa ale porota doradí a finalisti budú predstavení verejnosti, budeme Vám pravidelne prinášať na našom blogu príbehy víťazov z minulých ročníkov. A možno aj čosi navyše. Nechajte sa prekvapiť :) Prvý blog zverejníme už onedlho. Sledujte nás!

A prečo toto všetko robíme? Pretože veríme v reťazenie dobra, pretože chceme inšpirovať seba aj Vás k robeniu dobrých skutkov a preto, lebo vieme, že dobro sa dobrom násobí.

Prajeme Vám krásne chvíle strávené pri čítaní detských príbehov. Máme okolo seba toľko šikovných a dobrých detí. Podporujme ich v konaní dobra, oceňme ho, nech už ide o drobnosť či veľkú vec. Naučme deti aj seba, že robiť dobro je správne.

 

Zdroj foto: DČR, so súhlasom DČR


Daniela Lališová podporuje výzvy

Image 26

UROBTE AJ VY DOBRÝ SKUTOK-PODPORTE DETSKÝ ČIN ROKA 2013

POMÔŽTE NÁM DOKONČIŤ PROJEKT! UŽ SME TAKMER VO FINÁLE! DETI SI PRÁVE TERAZ V ŠKOLÁCH ČÍTAJÚ PRÍBEHY A UČIA SA POCHOPIŤ, ČO JE DOBRÉ, AKO POMÔCŤ , AKO PODPORIŤ INÝCH, AKO OCHRÁNIŤ LUDÍ I PRÍRODU!

Podporiť výzvu

Image 9

Danielko a jeho láska k sliepočkam

Sliepočky ako terapia? Zda sa vam to smiešne? Zda sa vam nemožne, aby sliepka bola pre dieta vysnivany darček na Viance? Viete si predstavit,že vaše dieta sedi hodiny...

Podporiť výzvu

Image 1

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Každá pomoc je pre opustené a ohrozené deti veľkým prínosom, no systematická pomoc im dáva nádej, že neostanú zabudnuté....

Podporiť výzvu

Image 15

Pomoc pre Tamarku

Prosime vsetkych za kazdu financnu pomoc pro moji dcerku aby mohla rehabilitovat v ADELI centre....

Podporiť výzvu