Fandíme deťom a ich dobrým skutkom

Obrazok DCR_objatie mamy

Máme skvelé správy! Iste sa budete tešiť minimálne tak, ako my. Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk sa stal partnerom tohtoročného Detského činu roka. Spolu s občianskym združením Detský čin roka sme sa rozhodli oceniť dobré skutky detí a motivovať nielen iné deti, ale aj nás dospelých k tomu, aby sme páchali dobro.

Na jeseň budete môcť na našom portáli hlasovať aj Vy všetci – malí aj veľkí. Budete môcť odovzdať hlas detskému príbehu, ktorý Vás oslovil najviac. Víťaz získa od portálu ĽudiaĽuďom.sk peknú cenu. Tohtoročných finalistov však ešte nepoznáme, ešte stále porota číta detské príbehy a vyberá. A veruže má čo robiť. Podľa zákulisných informácií, ktoré špeciálne pre Vás zisťujeme, tento rok bolo do Detského činu roka prihlásených vyše 2 000 detí, ktoré dobrým skutkom vyčarili úsmev na tvári, pomohli známemu či neznámemu alebo zachránili ľudský život.

Kým sa ale porota doradí a finalisti budú predstavení verejnosti, budeme Vám pravidelne prinášať na našom blogu príbehy víťazov z minulých ročníkov. A možno aj čosi navyše. Nechajte sa prekvapiť :) Prvý blog zverejníme už onedlho. Sledujte nás!

A prečo toto všetko robíme? Pretože veríme v reťazenie dobra, pretože chceme inšpirovať seba aj Vás k robeniu dobrých skutkov a preto, lebo vieme, že dobro sa dobrom násobí.

Prajeme Vám krásne chvíle strávené pri čítaní detských príbehov. Máme okolo seba toľko šikovných a dobrých detí. Podporujme ich v konaní dobra, oceňme ho, nech už ide o drobnosť či veľkú vec. Naučme deti aj seba, že robiť dobro je správne.

 

Zdroj foto: DČR, so súhlasom DČR


Daniela Lališová podporuje výzvy

Image 26

UROBTE AJ VY DOBRÝ SKUTOK-PODPORTE DETSKÝ ČIN ROKA 2013

POMÔŽTE NÁM DOKONČIŤ PROJEKT! UŽ SME TAKMER VO FINÁLE! DETI SI PRÁVE TERAZ V ŠKOLÁCH ČÍTAJÚ PRÍBEHY A UČIA SA POCHOPIŤ, ČO JE DOBRÉ, AKO POMÔCŤ , AKO PODPORIŤ INÝCH, AKO OCHRÁNIŤ LUDÍ I PRÍRODU!

Podporiť výzvu

Image 18

Nechceme skončiť na ulici

Sme v núdzi. Prosíme o pomoc a domov pre svoje detičky....

Podporiť výzvu

Image 95

Pomôžme Martinke začať chodiť

S prosbou o pomoc sa obraciame na ľudí s dobrým srdcom. Martinka potrebuje intenzívne rehabilitácie....

Podporiť výzvu

Image 19

OZ Vagus

Občianske združenie Vagus počas svojej 3 ročnej existencie dokázalo množstvo predtým nedokázateľných úspechov. Zachránilo projekt, ktorý je v dnešnej dobe nenahraditeľný, vytvorilo nové projekty, ktoré sú jedinečné a prinášajú ľuďom bez...

Podporiť výzvu