Jeden darček, dvojnásobná radosť: ĽudiaĽuďom.sk spúšťa adventné benefičné aukcie s dvomi desiatkami osobností

advent-300x300

Bratislava (1.12.2016) – Viete, ako získate originálny darček pod vianočný stromček a zároveň pomôžete malému chlapčekovi uzdraviť sa? Vydražte si na advent.ludialudom.sk originálny zážitok alebo predmet od niektorej zo slovenských osobností a celý výťažok poputuje na úhradu liečby 12-ročného Matúška, ktorý dlho bojoval o život po tom, ako ho zrazilo auto. Tohto roku na prekvapeniami do adventného kalendára prispeli Jožo Ráž, Polemic, Majk Spirit či Dominika Cibuľková a mnohí ďalší.

Adventný kalendár nemusí byť len čokoládový. Môže byť plný zaujímavých darčekov a môže dokonca aj pomáhať. Ak túžite na Vianoce darovať originálny darček a zároveň urobiť dobrý skutok, zapojte sa do benefičných elektornických aukcií s ĽudiaĽuďom.sk. Podpísané darčeky od športovcov, spevákov, moderátorov, stretnutia s osobnosťami a dokonca aj večera v luxusnom hoteli so známou hudobnou skupinou. To včetko môžete nájsť v tohtoročnom adventnom kalendári na advent.ludialudom.sk.

Aj tento rok pozostáva adventný kalendár z 24 aukcií. „Pod každým políčkom sa skrýva unikátny darček. Políčka sa odkrývajú postupne a každá aukcia trvá jeden týždeň. Všetci vydražitelia dostanú buď darčeky poštou, alebo voucher na stretnutie s osobnosťami tak, aby ich mohli darovať pod stromček niekomu blízkemu,“ vysvetlil fungovanie vianočnej kampane riaditeľ ĽUDIA ĽUĎOM, n. o. Roland Kyška. Do vianočných aukcií sa môžete zapojiť aj cez mobilnú aplikáciu darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk, ktorú si zadarmo stiahnete cez Google Play či App Store.

Stopercentný výťažok z benefičných aukcií poputuje 12-ročnému Matúšovi Lukášovi. „Matúš má zaregistrovanú výzvu na finančnú pomoc s náročnou liečbou kmeňovými bunkami na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk. Matúša na priechode pre chodcov zrazilo auto a dlho bojoval o život. Teraz potrebuje nákladnú viacfázovú liečbu. Sme veľmi radi, že sa osobnosti zapojili do vianočnej kampane a spoločne môžme Matúšovi pomôcť,“ povedala PR manažérka darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk Natália Báreková.

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk pomáha už vyše päť rokov chorým deťom, hendikepovaným ľuďom, rodinám vo finančnej tiesni, mimovládnym organizáciám, školám, ale aj samosprávam. Celý finančný príspevok, ktorý sa darca rozhodne venovať v prospech výzvy, putuje konkrétnemu príjemcovi, ktorý má zaregistrovanú výzvu na finančnú pomoc na stránke www.ludialudom.sk. Darcovia môžu ľudí podporiť prostredníctvom elektronického bankovníctva alebo platbou zo svojej platobnej karty. V súčasnosti je na portáli ĽudiaĽuďom.sk zaregistrovaných 560 výziev na pomoc. Za päť rokov darcovia prispeli sumou takmer 2,5 milióna eur.

advent-fb-image

 

Image 1

Slovenské združenie stomikov SLOVILCO

Slovenské združenie stomikov SLOVILCO už 25. rokov združuje onkologických občanov postihnutých stómiou. (vývodom)...

Podporiť výzvu

Image 1

ŽELAJ SI - NEDOVOĽME, ABY CHOROBA ZOBRALA DEŤOM SNY!

Choroba im zobrala veľa: Niektorým možnosť pohybu, iným možnosť chodiť do školy, stretávať sa s kamarátmi, športovať či chodiť na obľúbený krúžok. Rodičom vzala príjem a mnohí z nich si...

Podporiť výzvu

Image 1

Festival Lumen 2016 #enJOY!

24. ročník Festivalu Lumen je nezadržateľne blízko. Tento rok však potrebujeme aj vašu pomoc pri organizácií festivalu. Aj malá čiastka nám pomôže zlepšiť kvalitu a tak vytvoriť hodnotnejšiu zážitok....

Podporiť výzvu