Just love

kozakova

Najprv som chcela písať o tom, ako natáčame druhé CD, čo nás všetko čaká, ale po prezretí webu ludialudom.sk som si uvedomila, že by to bolo odo mňa prinajmenšom sebecké. Preto som sa rozhodla v mojom prvom blogu písať o niečom úplne inom……..

Anonymný

Portál ludialudom.sk je projektom neziskovej organizácie 4people, n. o.. Ide o prvý univerzálny online systém darcovstva na Slovensku. Jednoducho si len vyberiete svoj príbeh a pomôžete. Na tejto pomoci sa mi veľmi páči to, že človek, ktorý chce pomôcť, môže ostať v anonymite a zároveň si môže overiť pravdivosť príbehu.

Just love

Jednoducho sa ľuďom v živote stávajú udalosti, keď človek prehodnotí svoj život a zrazu mu začne záležať na niečom úplne inom. To sa stalo aj mne, lenže ja som na to nebola sama. A to je veľmi dôležité. Verím, že keď človek pomôže tomu druhému, v živote sa mu to vráti. Preto som neraz rozmýšľala, čo je vlastne podstatou nášho bytia a mne jednoducho vyšlo, že je to o just love – jednoducho o láske. :) Aj keď láska má mnoho podôb, teraz myslím na tú k druhým ľudom, alebo jednoducho k živým tvorom. Skúsme aj my podať pomocnú ruku tým slabším a bude nám všetkým lepšie….

Hudba ako odkaz

Stále sa ma ľudia pýtajú, o čom sú Vaše skladby? Kde beriete inšpiráciu? Je to určitý odraz toho, čo v živote zažívam a čo sa v ňom deje.  Na naše druhé CD, ktoré práve nahrávame, sa veľmi teším práve preto, že bude presne o tomto všetkom, čo som písala – o radostiach, strastiach, minulosti, ale aj pomoci!

Ľudom z výziev by som odkázala: „Nevzdávajte sa!“……….


Janka Kozáková podporuje výzvy

Image 27

"Čas sa nedá vratiť spät, ale niektoré veci sa dajú časom napraviť"

Som matka ktora Vás žiada o finančnú pomoc pre Vladuška, je to môj jediný synček ktoreho nadovšetko milujem a podporujem ho vo všetkom.Chcela by som nazbierať toľko penižkou aby som ho mohla zobrať na rehabilitaciu do Adeli Medical Centra do Pieštan ktora je veľmi účinná a na vysokej úrovni.Mojmu synčekovi velmi pomohli.Preto žiadam každeho dobrého človeka, aby nám prispievali na túto rehabiliáciu.Čas sa nedá najsť,ani stratiť,čas sa nedá ušetriť,ani minúť,čas sa nedá predať,ani kúpiť.

Podporiť výzvu

Image 4

Odkázaný na pomoc dobrodincov

Ondrej Mészáros, 59-ročný invalidný dôchodca, ktorému hrozí amputácia oboch nôh, je odkázaný na pomoc dobrodincov. Jeho príjmy nepostačujú na úhradu nákladov na bývanie, lieky, zdravotné pomôcky a živobytie.

Podporiť výzvu

Image 40

Pomoc rodine

Sme 5 členna rodina s troma detmi školopovinne s teho syn je tažko nevyliecitelne chory ma svalovu dystrofiu progresiva s ktorym som na opatrovatelskom prispevku nasa financna situacia je momentalne...

Podporiť výzvu

Image 32

Pomoc pre Janíčka

Naše milované dieťatko Janíček je statočný bojovník, ktorý od narodenia bojuje so závažnými ochoreniami. V nemocnici strávil štyri mesiace od narodenia, úspešne zvládol tri operácie a napriek všetkému zlému čo...

Podporiť výzvu

Image 1

Trojsten o. z.

Sme občianske združenie venujúce sa vzdelávaniu nadaných detí v oblasti matematiky, fyziky a informatiky. Naším cieľom je, aby každé dieťa, bez ohľadu na jeho rodinné pomery, malo možnosť rozvíjať svoj...

Podporiť výzvu