Model komplexnej rehabilitačnej starostlivosti o dieťa pod jednou strechou

IMG_0355 (640x427)

Počúvame, čo chcete pre svoje deti, a čo potrebujete, a s každým krokom pracujeme s vami.

Hipoterapia, apiterapia, soľná jaskyňa, vodné procedúry, oxygenoterapia, rehabilitačné cvičenia a rôzne podporné procedúry – všetko pod jednou strechou v zrekonštruovaných priestoroch v malebnej prírode Nižnej Myšle. Reč je o vybudovaní rehabilitačného a liečebného centra Parezka pre deti trpiacimi parezou plexus brachialis, s ortopedickými, a reumatologickými poruchami.

V popredí nášho záujmu stojí dieťa a jeho najbližšia rodina, a preto sa pri intervencii chceme zameriavať na spoločnú kooperáciu s najbližšími rodinnými príslušníkmi. Naším cieľom je, aby cielená terapia a reedukácia pokračovala aj po skončení terapeutického pobytu v Parezka centre. Deti sú naša budúcnosť, dajme im šancu. Ak sú zdravotne znevýhodnení potrebujú nás, aby sme im každý deň pomohli zvládnuť svoj hendikep. Každodenná rehabilitácia je základným krokom k úspešnosti u takýchto detičiek.

Prvým krokom je odkúpenie objektov pre účely rehabilitačného a liečebného centra v hodnote 130000 EUR, následným krokom rozsiahla rekonštrukcia.

Veríme, že ste to práve Vy, kto sa s našou víziou oboznámi a pomôže nám v jej začiatkoch. Pomôže premeniť schátraný stav objektov na výnimočné miesto starostlivosti o našich najmenších.

IMG_0345 (640x427)

 

Ďakujeme za vašu dobrotu, za obrovské srdce pomáhať, podporu a odhodlanie, že aj sny sa môžu stať skutočnosťou.

Chcete sa o nás dozvedieť viac? Navštívte nás na našej webovej stránke www.parezka.sk a prečítajte si o nás a našich aktivitách.

 

https://www.ludialudom.sk/profil/detail/36548

IMG_0341 (640x427)

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 68

Spoločnými silami dokážeme veľké veci

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 5,5 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať....

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu