Model komplexnej rehabilitačnej starostlivosti o dieťa pod jednou strechou

IMG_0355 (640x427)

Počúvame, čo chcete pre svoje deti, a čo potrebujete, a s každým krokom pracujeme s vami.

Hipoterapia, apiterapia, soľná jaskyňa, vodné procedúry, oxygenoterapia, rehabilitačné cvičenia a rôzne podporné procedúry – všetko pod jednou strechou v zrekonštruovaných priestoroch v malebnej prírode Nižnej Myšle. Reč je o vybudovaní rehabilitačného a liečebného centra Parezka pre deti trpiacimi parezou plexus brachialis, s ortopedickými, a reumatologickými poruchami.

V popredí nášho záujmu stojí dieťa a jeho najbližšia rodina, a preto sa pri intervencii chceme zameriavať na spoločnú kooperáciu s najbližšími rodinnými príslušníkmi. Naším cieľom je, aby cielená terapia a reedukácia pokračovala aj po skončení terapeutického pobytu v Parezka centre. Deti sú naša budúcnosť, dajme im šancu. Ak sú zdravotne znevýhodnení potrebujú nás, aby sme im každý deň pomohli zvládnuť svoj hendikep. Každodenná rehabilitácia je základným krokom k úspešnosti u takýchto detičiek.

Prvým krokom je odkúpenie objektov pre účely rehabilitačného a liečebného centra v hodnote 130000 EUR, následným krokom rozsiahla rekonštrukcia.

Veríme, že ste to práve Vy, kto sa s našou víziou oboznámi a pomôže nám v jej začiatkoch. Pomôže premeniť schátraný stav objektov na výnimočné miesto starostlivosti o našich najmenších.

IMG_0345 (640x427)

 

Ďakujeme za vašu dobrotu, za obrovské srdce pomáhať, podporu a odhodlanie, že aj sny sa môžu stať skutočnosťou.

Chcete sa o nás dozvedieť viac? Navštívte nás na našej webovej stránke www.parezka.sk a prečítajte si o nás a našich aktivitách.

 

https://www.ludialudom.sk/profil/detail/36548

IMG_0341 (640x427)

Image 1

Slovenské združenie stomikov SLOVILCO

Slovenské združenie stomikov SLOVILCO už 25. rokov združuje onkologických občanov postihnutých stómiou. (vývodom)...

Podporiť výzvu

Image 2

Pomoc pre zázračnú Karinku

Prosíme o pomoc pre našu milovanú Karinku (12 r.), ktorá má napriek fatálnej diagnóze spinálna svalová atrofia, typ 1, nesmiernu chuť do života. To nás motivuje a ženie. Želáme si...

Podporiť výzvu

Image 16

Keď sa lepí, tak sa lepí smola na päty

Dobrý deň, volám sa Iveta a mám 50 rokov. Som zdravotne ťažko postihnutá, trpím chorobou CHOCHP4. Ide o pľúcnu chorobu, pri ktorej sa mi v pľúcach uzatvárajú mechúriky, ktorými dýcham....

Podporiť výzvu