Nad Dunajom budú lietať šarkany

titul_sarkan

V poslednú septembrovú nedeľu budú v Čunove ponad Dunaj lietať nielen čajky, ale aj šarkany. Areál Divoká Voda pripravuje už 3. ročník obľúbeného rodinného podujatia.

Tento areál je svojou polohou a klímou ideálny pre púšťanie šarkanov.  Na jar a na jeseň je tu vietor silnejší ako v meste,  široké a otvorené exteriérové plochy okolia vodného diela obklopené vodou často vyčarujú parádnu veternú oslavu.

Šarkany sa budú nielen púšťať, ale aj vyrábať. Prebehne súťaž o najkrajšieho šarkana  a šarkana s najvyššími ambíciami.

V tomto ročníku Šarkaniády pripravil areál spolu s darcovským portálom ĽudiaĽuďom.sk zaujímavú novinku, detskú dražbu. Portál na webe už takmer rok umožňuje organizovať benefičné elektronické aukcie, ktorými dražitelia prispievajú ľuďom v núdzi, školám či mimovládnym organizáciám. Tentokrát sa ale bude dražiť aj v skutočnom svete, nielen on-line.

Deti so svojimi rodičmi si budú môcť vydražiť rôzne drobnosti a prispieť tým na jedlo pre zvieratá v minifarme areálu.

“Chceme touto zábavnou formou pomôcť vyzbierať peniaze pre zvieratká, ale najmä ukázať, že pomáhať je dôležité. Deťom i dospelým chceme predstaviť náš portál. Okrem dražby pre návštevníkov pripravujeme aj súťaž v malých hlavolamoch,” povedal šéf projektu ĽudiaĽuďom.sk Roland Kyška.

Prichádza zároveň aj čas horúcich nápojov a jesenných dobrôt, ktoré nebudú chýbať na tomto podujatí.

Tak neváhajte a naplánujte si príjemné nedeľné popoludnie.


Areál Divoká Voda podporuje výzvy

Image 100

JEDLO PRE NAŠE ZVIERATKÁ

Areál Divoká Voda sa rozhodol touto formou o pokus získať finančné prostriedky na zabezpečenie jedla na zimu pre zvieratká v minifarme areálu.

Podporiť výzvu

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu