Nebojte sa vo výzve uviesť kraj, kde žijete

mapka

Určite ste si už na našom portáli všimli zelenú mapku Slovenska, ktorá sa nachádza v pravom dolnom rohu. Nie je na našej stránke náhodou. Skúste kliknúť na niektorý z krajov. Čo sa zobrazí? V Trenčianskom kraji štyri výzvy, v Žilinskom výzva jedna, v Nitrianskom žiadna…

Na portáli máme takmer dve stovky platných výziev. Nemáme príjemcov z týchto častí Slovenska?

Ale máme, ibaže príjemcovia si často pri vytváraní výzvy do kolónky Miesto realizácie uvedú Celé Slovensko. My Vám však chceme vysvetliť, prečo je dôležité, aby ste uvádzali kraj, v ktorom skutočne žijete.

Mnohí darcovia, najmä tí, ktorí našu stránku navštívili prvýkrát a chcú pomôcť, sa snažia zorientovať. Je to pre nich nepreskúmaný priestor, novinka a tak si chcú pomôcť mapkou. Hľadajú takú výzvu, aby pomohli niekomu vo svojom okolí. Môžeme hovoriť o lokálpatriotizme, ak chcete. Pravda však je, že každý z nás inklinuje k svojmu domovu a chce pomôcť práve výzvam z jeho okolia.

A tak kliknú na mapku, lenže nič sa nedeje. Nefunguje, pretože jej nedávame potrebné dáta, aby plnila svoj účel.

Preto chceme Vás, milí príjemcovia, požiadať o úpravu Vašej výzvy v časti Miesto realizácie. Nebojte sa tam uviesť kraj, v ktorom žijete. Práve týmto spôsobom môžete osloviť viac darcov, pretože už nebudete „nezaradení“ a cesta darcov k Vám bude jednoduchšia.

 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám ich všetky zodpovieme a radi si vypočujeme aj Vaše pripomienky či návrhy a vylepšenia.

Naším cieľom je, aby darcovia aj príjemcovia mohli naplno využívať všetky možnosti, ktoré portál ponúka. Pomôžte nám v tom!

Image 1

Trojsten o. z.

Sme občianske združenie venujúce sa vzdelávaniu nadaných detí v oblasti matematiky, fyziky a informatiky. Naším cieľom je, aby každé dieťa, bez ohľadu na jeho rodinné pomery, malo možnosť rozvíjať svoj...

Podporiť výzvu

Image 1

MAJME SRDCE

Naším cieľom je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici. Venujeme sa tiež zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty...

Podporiť výzvu

Image 8

Mladá, slušná rodina so 4 deťmi v tiesni

prosime o vasu pomoc ,nemusi byt financna ! budeme vdacny aj za materialnu a potravinovu pomoc......

Podporiť výzvu