Nepoznáme sa, ale píšeme si

Vďaka za moderné formy komunikácie:). Už viac ako rok si píšem s neznámym známym človekom z portálu Humanisti.  Pravidelne zverejňuje články a informácie o aktivitách nášho občianskeho združenia. Bezplatne, promptne a veľmi ochotne.

Všetko sa začalo mojou snahou zvýšiť návštevnosť stránky občianskeho združenia po prečítaní dvoch kníh : Guerilla marketing a Marketing po internete. Slušnou formou som  napísala viacerým občianskym združeniam, remeselníkom, správcom portálov a navrhla som im spoluprácu a výmenu bannerov, či pravidelné prispievanie na ich stránky.  A tu je jeden z výsledkov môjho oslovovania : http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2012120001 a zároveň pozvánka na ukončenie jedného pekného projektu: Maľovaná hodvábna cesta Terasou – cyklus tvorivých dielní.

Ďakujem Vám a odkazujem všetkým, svet sa zmenšuje a okolo nás je veľa zaujímavých ľudí a ich projektov. Napíšte mi, budem si s Vami rada zmysluplne písať a ak Vaše aktivity súvisia s tvorivosťou a zámermi OZ Tvorivá dielňa budem s Vami ochotne  spolupracovať.


Karin Mikulášová podporuje výzvy

Image 27

Príspevok na materiálové zabezpečenie tvorivých dielní pre verejnosť

Príspevok na organizáciu tvorivých dielní v Košiciach - dielne dostupné pre všetkých záujemcov.

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu