Nepoznáme sa, ale píšeme si

Vďaka za moderné formy komunikácie:). Už viac ako rok si píšem s neznámym známym človekom z portálu Humanisti.  Pravidelne zverejňuje články a informácie o aktivitách nášho občianskeho združenia. Bezplatne, promptne a veľmi ochotne.

Všetko sa začalo mojou snahou zvýšiť návštevnosť stránky občianskeho združenia po prečítaní dvoch kníh : Guerilla marketing a Marketing po internete. Slušnou formou som  napísala viacerým občianskym združeniam, remeselníkom, správcom portálov a navrhla som im spoluprácu a výmenu bannerov, či pravidelné prispievanie na ich stránky.  A tu je jeden z výsledkov môjho oslovovania : http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2012120001 a zároveň pozvánka na ukončenie jedného pekného projektu: Maľovaná hodvábna cesta Terasou – cyklus tvorivých dielní.

Ďakujem Vám a odkazujem všetkým, svet sa zmenšuje a okolo nás je veľa zaujímavých ľudí a ich projektov. Napíšte mi, budem si s Vami rada zmysluplne písať a ak Vaše aktivity súvisia s tvorivosťou a zámermi OZ Tvorivá dielňa budem s Vami ochotne  spolupracovať.


Karin Mikulášová podporuje výzvy

Image 27

Príspevok na materiálové zabezpečenie tvorivých dielní pre verejnosť

Príspevok na organizáciu tvorivých dielní v Košiciach - dielne dostupné pre všetkých záujemcov.

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu

Image 51

Terapie pre Filipka

Detský autizmus nám kompletne zmenil život. Ten Filipkov sa však vďaka terapiám začína meniť k lepšiemu....

Podporiť výzvu

Image 68

Spoločnými silami dokážeme veľké veci

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 5,5 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať....

Podporiť výzvu