Príďte, zabavte sa a pomôžte!

BA PRE VS

Už túto sobotu (26.4.2014) sa v našom hlavnom meste koná podujatie BRATISLAVA PRE VŠETKÝCH. Príležitosť dní otvorených dverí samosprávy takto každoročne využíva viac než 150-tisíc návštevníkov, čo svedčí o skutočnom záujme bratislavčanov, poznať svoje mesto do hĺbky.

Nás teší, že na tomto podujatí nebude chýbať ani náš tím ĽudiaĽuďom.sk. Každý, kto sa túži o našej činnosti, o našich dobrovoľníckych aktivitách, o e-aukciách a celom fungovaní nášho portálu dozvedieť viac, bude mať túto možnosť v našom stánku od 9:00 do 14:00 na Primaciálnom námestí. Navyše, a to je dôležité najmä pre rodičov s deťmi, medzi 10:00 a 11:00 budeme v hlavnom stane zábavnou formou prezentovať, ako vyzerá dobrovoľnícka činnosť a skutočná dražba. Čakajú na vás skvelé zážitky, súťaže a ceny.
Všetky peniaze, ktoré sa prostredníctvom našich aktivít vyzbierajú, či už je to predaj záložiek do kníh, alebo prostredníctvom spomínanej dražby, poputujú v prospech troch výziev z nášho portálu – v prospech malej Zorky, Tobiasa a Sašky, ktorá je v bdelej kóme.

Spoločne tak pomôžeme tým, ktorí našu pomoc najviac potrebujú.

Tešíme sa na vás.


ĽudiaĽuďom.sk podporuje výzvy

Image 58

"Budem tvojími očkami"

Keď mi dali v pôrodnici malú Zorinku prvýkrát do náručia, a ja som vedela, že osud bol k nej viac než krutý, sľúbila som jej, že urobím pre ňu všetko na svete. Nezastavia ma diagnózy, nezastavia ma lekári. Už 7 rokovo spolu bojujeme proti neprajnému osudu. Ochorenie, ktoré jej znemožňuje žiť bezstarostné detstvo ju pripravilo o zrak, a funkčnosť nožičiek. Lekári tomu hovoria PRAKTICKÁ SLEPOTA a SPASTICKÁ DIPARÉZA na dolných končatinách. Ani jedno ani druhé by sa deťom nemalo stávať.

Podporiť výzvu

Image 39

Zázrak menom Tobias

Drahí priatelia, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc keďže my rodičia detičiek inak obdarovaných nemáme inú možnosť ak chceme pre svoje zázraky urobiť všetko preto aby ich životy boli čo najplnohodnotnejšie a boli samostatný v maximálnej možnej miere. Do troch rokov života nemajú naše dietky nárok takmer na nič ale práve toto obdobie je obdobím kedy môžu spraviť najväčšie pokroky a my rodičia nechceme naše deti nechať len tak nečinne ležať medzi štyrmi stenami ale túžime naším bojovníkom dopriať šťastné detstvo. Liečba, rehabilitácia a nevyhnutné zdravotné pomôcky sú však pre nás finančne nezvládnuteľné.

Podporiť výzvu

Image 59

Príspevok na liečenie Sašky vo Viedni

Saška je v bdelej kóme od júna 2013, do ktorej sa dostala po tom, čo zachránila svoju menšiu topiacu sa kamarátku. Prosíme o finančné prostriedky, ktoré nám pomôžu poskytnúť Saške 3-4 mesačné liečenie na neurologickej klinike vo Viedni, nakoľko na Slovensku neexistuje zariadenie, ktoré pomáha pacientom v bdelej kóme s rehabilitáciou. Ďakujeme všetkým za pomoc.

Podporiť výzvu

Image 1

Komisia pre mládež v Spišskej diecéze

Našim poslaním je predovšetkým pôsobiť medzi mladými ľuďmi prostredníctvom ich rovesníkov, ponúkať im také kresťanské programy a aktivity, ktoré budú pre ne dostatočne príťažlivé a zaujímavé....

Podporiť výzvu

Image 1

Pomoc obetiam násilia, o.z.

Občianske združenie Pomoc obetiam násilia (ďalej PON) pôsobí v oblasti poskytovania služieb obetiam všetkých druhov trestných činov, násilia, dopravných nehôd a katastrof. PON je jedinou organizáciou svojho druhu na Slovensku,...

Podporiť výzvu

Image 30

Perina, ktorá zahreje

Sami sme pocítili, že mesiac február priniesol okrem bohatej nádielky snehu aj silné mrazy. Vďaka našim zanieteným pracovníkom sme dokázali v meste Prešov poskytnúť dočasné teplo domova pre vyše 100...

Podporiť výzvu