Pudingáči pomáhajú aj cez eAukcie

PPE_foto3

Obľúbená slovenská kapela Puding Pani Elvisovej sa rozhodla zapojiť do e-aukcií na portáli LudiaLudom.sk dražbou zaujímavých predmetov či podpísaných CD. Niekoľko otázok sme položili aj sympatickému Pinovi z kapely.

Ako zatiaľ podľa Vás vyzerá festivalová sezóna 2013? Vyvíja sa podľa Vašich očakávaní?

Jasné, zatiaľ sme nikde nemeškali, žiaden koncert nezrušili a každé vystúpenie sme si vychutnali my aj návštevníci, takže super.

Kde všade ste toto leto už vystupovali a čo Vás ešte čaká?

Boli sme na Pohode, na Žákovic Open, na festivale Proti Proudu na Morave a tiež v Břeclavi na oslave 10-ich narodenín klubu Piksla a ešte kade-tade, momentálne najviac žijeme prípravou na festival Grape v Piešťanoch, na ktorý sa veľmi tešíme!

Ktorý koncert ste si tento rok vychutnali najviac?

Pohodu. Hrali sme na Silent Disco stage a ľudia nás počúvali zo slúchadiel. Mali sme spočiatku obavy ako to dopadne, ale bol to jeden z najlepších našich koncertných zážitkov doteraz. Sranda na absurdnej úrovni – táto poloha nám sedí.

Ste hudobníci. Ako je to však s Vami a návštevou koncertov v pozícii účastníka? Máte na čosi podobné vôbec čas?

Ale áno, ak príde zaujímavá kapela ideme si ju pozrieť a nezáleží na tom, či tam hráme alebo nie. Pre nás je dôležité zažiť koncerty a festivaly aj z tej druhej strany.

S členmi kapely trávite zrejme veľa času. Máte nejakú metódu, ktorá Vám pomáha zvládať nezhody a napätia, ktoré sa niekedy objavia?

V poslednom čase sa vôbec nehádame, už sme si na seba zvykli a poznáme sa navzájom,  takže nás nejaké divné nálady či situácie neprekvapia, skôr naopak, väčšinou sa všetko preklopí na humor.

Portál ĽudiaĽuďom.sk je o dobročinnosti a pomáhaní. Akým spôsobom pomáhate najčastejšie Vy?

Ja sám spolupracujem s neziskovou organizáciou Voices, kde všetci veľa hodín odpracujeme dobrovoľne a bez nároku na honorár. S kapelou sme aj odohrali pár takýchto vystúpení, kde pomôžeme dobrej veci a máme z toho dobrý pocit.

V aukciách momentálne nájdete dva balíčky od kapely Puding Pani Elvisovej. Prvý obsahuje pánske tričko červenej farby, podpísané CD s názvom Pí (π) a bubenícke paličky s menom Miloša a symbolom jašterice, ktoré sú vyrábané špeciálne pre neho. Druhý balíčk obsahuje dámske tričko žltej farby a CD Pí (π).


ĽudiaĽuďom.sk podporuje výzvy

Image 22

Darujme zdravie formou liečebno-rehabilitačného pobytu

Hendikep. Postihnutie. Choroba. Dlhodobá. Chronická. A niekedy poúrazová. Mali by sme urobiť všetko pre obnovu, alebo náhradu porušenej funkcie, ktorá v rámci procesu rehabilitácie osoby so zdravotným postihnutím vytvorí základné predpoklady pre jej integráciu. Pre nás – ľudí so zdravotným postihnutím – je rehabilitácia najdôležitejšia. Je to šanca, nádej, ale i tvrdá drina. Posun vpred.

Podporiť výzvu

Image 11

POMOZTE MALEMU BOJOVNIKOVI ABY MOHOL ZIT PLNOHODNOTNY ZIVOT

Prosim pomozte babicke ktora sa stara o vnucika s DMO a robi pre neho vsetko co ma v silach aj ked sama by potrebovala pomoc ,pretoze je onkologicka, zabezpecit plnohodnotny zivot pre vnucika aby sa vedel hrat so svojimi sesternicami a bratrancami a nemusel sa iba so smutnymi ockami pozerat ako si spolu hraju.Bohuzial jej sen sa rozsypal na male kusky pretoze zdravotny stav vnucika sa velmi zhorsil.

Podporiť výzvu

Image 1

Bezpečnejšia alternatíva

Mať na výber je dôležité rovnako ako akceptovať a rešpektovať ľudí a ich rozhodnutia. My to vieme. Preto ponúkame našim klientom bezpečie a možnosti ku skvalitneniu svojho života bez prekážok,...

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu