Súboj osobností – kto vyzbiera viac?

cover

Deň detí je dňom, kedy by sa mali plniť sny všetkým ratolestiam. Deti, v prospech ktorých je na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk vyhlásená výzva so žiadosťou o finančnú pomoc, však majú iné sny. Nie sú bežné. Netýkajú sa len jedného dňa, jednej hračky, jednej zábavy. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť na našom portáli nie deň, ale MESIAC DETÍ.  Dať nádej, dôvod na radosť, na úsmev. A pomôcť v tejto aktivite sa rozhodli aj tri známe slovenské osobnosti, ktorým osud detí nie je ľahostajný – herečka Zuzana Haasová a speváci Miro Jaroš  a Robo Papp. 

Zuzana, Miro a Robo sú kamaráti. Pomáhajú si a preto sa rozhodli pomôcť aj iným. Každý z nich si vybral jednu detskú výzvu, ktorej sa stal patrónom a pustili sa do súperenia. Dali si jasný cieľ – vyzbierať v prospech svojej výzvy čo najviac finančných prostriedkov. Súťaž bude trvať tri týždne, do 22.6.2014 do 20:00. Všetci traja „patróni“ budú využívať svoje komunikačné kanály a možnosti natoľko, aby oslovili čo najviac potenciálnych darcov v prospech svojich výziev. Na našom facebookovom profile ako aj na blogu budeme pravidelne informovať, ako sa výzvy napĺňajú a kto zatiaľ vyhráva.

 

Výzvy, ktoré si naše osobnosti vybrali:

Zuzana Haasová sa rozhodla podporiť malého Alexa, ktorý trpí DMO a jeho túžbou, ako aj jeho rodičov je, aby sa mohol dostať na liečenie do Adeli centra.

 

Miro Jaroš sa stal patrónom malej Natálky. Tá má stále otvorenú ľavú rúčku a nemá vyvinutý úchopový reflex. Pomôcť by jej mohli rehabilitácie.

 

Osud malej Mišky, ktorá sa narodila ako 650 gramové dieťatko, nebol ľahostajný Robovi Pappovi. Miška trpí niekoľkými diagnózami, slabo vidí a nevie sa otáčať.

 

Po skončení trojtýždňového obdobia sa súťaž medzi celebritami a ich výzvami ukončí a vyhodnotí.

Tým to však nekončí. Napriek tomu, že sa súťaž týka troch výziev, nezabúdame ani na ostatné deti. A práve pre nich chystáme prekvapenie  – veľkú detskú párty spojenú s bohatým programom, súťažami, darčekmi a koncertom našich troch patrónov – Zuzany Haasovej, Roba Pappa a Mira Jaroša. Vítané budú všetky deti z našich výziev a deti darcov, ktorí sa rozhodli podporiť súťažné výzvy.

Aktuálny stav výziev nájdete tu:

 

 

 

 

 

 

 

 


ĽudiaĽuďom.sk podporuje výzvy

Image 25

Pomoc pre moju dcerku

pomozte nam,prosim, zlepsit rehabilitaciami zivot mojej dcerky.

Podporiť výzvu

Image 26

Nádej pre ALEXA- HOPE FOR ALEX

Príbeh malého chlapčeka, ktorý môže chytiť za srdce... Budte aj Vy malou nádejou pre Alexa.

Podporiť výzvu

Image 72

MIŠKA 650g

VOLÁM SA MIŠKA, NARODILA SOM SA VEĽMI SKORO V 24TT (6.MESIAC) S HMOTNOSŤOU 650G. DNES MÁM 28,5 MESIACOV (KORIG. 25 MES) A VÁHU 7KG. SOM NA ÚROVNI NOVORODENCA, NEVIEM SA OTÁČAŤ, SEDIEŤ, DRŽAŤ HRAČKY, NO NAJVIAC MA BRZDÍ ZRAK. NOSÍM OKULIARE, VIDÍM LEN NA VEĽMI KRÁTKU VZDIALENOSŤ, NESLEDUJEM PREDMETY, LEBO MOJA HLAVIČKA NEVIE SPRACOVAŤ PRENOS OBRAZU. POKROKY SÚ ZANEDBATEĽNÉ. MOJE DIAGNÓZY SÚ DETSKÁ MOZGOVÁ OBRNA - KVADRUSPASTICKÁ FORMA, DANDY-WALKER VARIANT, SEKUNDÁRNA EPILEPSIA, BRONCHOPULMONÁLNA DYSPLÁZIA, MALNUTRÍCIA, RETINOPATIA, ŤAŽKÁ MYOPIA (DIOPTRIE -14!),... POTREBUJEM PROSTRIEDKY NA SÚKROMNÉ REHABILITAČNÉ CENTRUM ADELI ALEBO RENONA. ĎAKUJEM.

Podporiť výzvu

Image 20

Pomoc pre Tomáška a jeho rodinu

Pomôžte nám prosím, aby sme zvládli náročnú situáciu pri Tomáškovom zdravotnom stave....

Podporiť výzvu

Image 28

Damiánkov sen

Damiánko sa narodil so vzácnou diagnózou downov syndróm.......

Podporiť výzvu

Image 14

Vrúcna prosba k dobrým ľuďom

Vrúcne prosíme dobrých ľudí o finančnú pomoc pre päť člennu rodinu.Verime že stále dobrý ľudia s veľkým srdcom existujú. Veríme že našu výzvu podporíte s každým eurom....

Podporiť výzvu