SUMMER PARTY

beach_summer_banner_560x280

Dňa 19. augusta organizuje areál Divoká Voda Čunovo podujatie pre verejnosť s názvom Summer party.

Myšlienka zorganizovať letnú párty uprostred leta vyšla z potreby spojiť viac generácií aktívnych ľudí a ponúknuť im široké spektrum športových aktivít tohto športového parku. Touto párty sa naskytá priestor pre športovcov, rodiny, skupinám, aj detským návštevníkom.

“Naši návštevníci majú možnosť absolvovať niekoľko aktivít, súťaží, zážitkových športov, ochutnať zdravú kuchyňu, relaxovať pri noc v dobrej hudbe a zažiť letnú kruhu priateľov a rodiny. Športové a zábavné aktivity sú nastavené so 40 až 50% zľavami, pričom sú  skrátené tak, aby záujemca mohol absolvovať  čo najviac zážitkov.” – hovorí konateľka areálu Divoká voda Betka Ondriš.

Týmto podujatím chce areál Divoká voda aktívne podporovať zdravý životný štýl, pohyb, pobyt vonku a tiež oboznámiť verejnosť s možnosťami menej tradičných letných outdoorových športov.

Vstup na podujatie je zdarma.

Pripravené budú vodné športy za výhodné ceny:

  • rafting – 5 EUR / 1 jazda
  • surfing s inštruktážou – 10 EUR / 2 hodiny
  • hydrospeed – 5 EUR / 1 jazda
  • vodné skútre – 6 EUR / 5 minút
  • plavba po Dunaji na rýchlostnom člne pre 6 osôb – 50 EUR / 30 minút

Menej náročné aktivity za 1 EURO si môžu vyskúšať všetky vekové kategórie:

  • stand up paddle (SUP)
  • lukostreľba
  • vodný futbal
  • kajakovanie na tichej vode

V rámci Summer party je možnosť sa zapojiť do turnajov vo futbale a plážovom volejbale.

Na Summer party sa oplatí prísť aj pre výhry!  Súťažiť budú deti, ktoré vyhrajú vecné ceny a športové zážitky od Divokej vody, ale aj dospelí, ktorí budú súťažiť o auto na víkend: MINI COUNTRYMAN.

Podujatie obohatí program neziskovej organizácie ĽUDIA ĽUĎOM, ktorá prevádzkuje darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk. Rodiny, ktoré majú zaregistrovanú výzvu na finančnú pomoc na portáli budú mať jedinečnú príležitosť naštíviť areál Divoká Voda s deťmi a užiť si deň plný zábavy a získať nové zážitky. Deti na jednom mieste precestujú kus sveta a interaktívnou formou sa zoznámia so zaujímavosťami z krajín, ktoré im priblížia priamo obyvatelia a zahraniční dobrovoľníci. Celý čas budú mať možnosť súťažiť, hrať sa netradičné hry a získavať pečiatky do pasov. Cestovať po svete môžu nielen deti z rodín, ktoré sa nachádzajú vo finančnej tiesni ale aj široká verejnosť a účastníci Summer party vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja.

Podujatie bude moderovať charizmatická moderátorka Slovenského rozhlasu Ivana Ilgová.

Vo večerných hodinách je k dispozícii zdarma plážový volejbal a futbal na trávnatom ihrisku.

Na podujatí sa predstavia hudobné kapely:

RocKids – teenegerská skutočná kapela, ktorá vás prekvapí svojimi kvalitami a svojím repertoárom

Saxana Sapietová – šarmantná saxofonistka vie oživiť svojimi vstupmi aktuálne hity a rozprúdiť skutočnú zábavu

Nadrband – kapela, ktorá zahrá všetky rockové hity, pričom nezostane sedieť ani noha.

Nočnú plážovú diskotéku doplní DJ a letná ponuka miešaných drinkov na beach bare, vatra v neskorších hodinách a grilovačka.

PARTNERI PODUJATIA

darcovský portál ĽUDIA ĽUĎOM.SK

Auto Palace Bratislava

O Areáli DIVOKÁ VODA

Areál Divoká Voda je jedno z najzábavnejších športových parkov v Bratislave a okolí. Športový areál zameraný na vodné aj suchozemské športy, ponúka svoje služby a aktivity nielen pre aktívnych športovcov a adrenalínových nadšencov, ale aj pre rodiny, deti a pasívnych fanúšikov vodných športov. Areál ponúka aj ubytovacie a stravovacie služby.

Image 1

Nadácia Centra pre filantropiu

Nadácia Centra pre filantropiu bola založená aby pomáhala rozvoju občianskeho aktivizmu, ochrane a tvorbe životného prostredia, ochrane a podpore zdravia a vzdelávania, rozvoju a podpore vedy či pomoci pri živelných...

Podporiť výzvu

Image 0

eDurope - Trh študenských prác

eDurope je webový portál, ktorého cieľom je priamo prepojiť prax s vedomosťami nadobudnutými počas štúdia, študentským prácam dať pridanú hodnotu a v konečnom dôsledku zlepšiť uplatniteľnosť absolventov vysokých škôl na...

Podporiť výzvu

Image 11

Matiasko

Chcel by som sa raz postavit na nozky ....

Podporiť výzvu