Buď iný a poď s dvojkou von!

Prezentačný obrázok

Bratislava 01. 03. 2019 – darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk je už ôsmy rok otvorený pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc. 94 tisíc darcov pomohlo rodinám v núdzi, chorým deťom, ľuďom s postihnutím, mimovládnym organizáciám a samosprávam sumou viac ako 6 miliónov eur.

Dary v plnej výške poukazujeme na bankové účty príjemcov. Nie je z nich strhávaná žiadna čiastka, všetky bankové poplatky sú hradené zo strany portálu. Na to, aby sme mohli aj naďalej sprostredkovávať 100% darov potrebujeme Vašu podporu – aj vďaka darovaniu Vašich 2% sa to dá,“ povedal riaditeľ ĽUDIA ĽUĎOM, n. o., Roland Kyška.

Vaše 2% nám pomôžu pomáhať na 100%

Na portáli ĽudiaĽuďom.sk je množstvo príbehov tých, ktorí sú „iní“. Často sú poznačení chorobou, ťažkým zdravotným postihnutím, ktoré ich odlišuje od väčšiny ľudí. Naša spoločnosť stále nie je pripravená takýchto ľudí plne akceptovať. „V rámci 2% kampane „Buď iný a poď s dvojkou von!“ sme sa rozhodli poukázať práve na inakosť. Chceme vyzvať ľudí, aby si na jeden deň umiestnili dvojku kdekoľvek na seba – namaľovali si ju na tvár, pripli na sveter, dali ako náušnicu do ucha – fantázii sa medze nekladú. Vyskúšajú si takto, aké je to „byť iný“, aké je čeliť skúmavým pohľadom, či poznámkam okoloidúcich. Zároveň týmto upozornia na možnosť darovať 2% z daní portálu ĽudiaĽuďom.sk, ktorý vďaka tomu bude môcť aj naďalej pomáhať „iným“ na 100%, vysvetľuje výkonná riaditeľka ĽUDIA ĽUĎOM, n. o. Ella Šingliarová.

Aj Sajfa s Veri to dali!

Ambasádormi kampane sa stali Sajfa s Veronikou. Veľmi nás teší, že sa neboja byť „iní“ a išli do toho s nami, povedal riaditeľ ĽUDIA ĽUĎOM, n. o., Roland Kyška.  „Pre ľudí, ktorí sa zapoja do našej kampane sme pripravili prekvapenie. Každý, kto vyjde s dvojkou von a splní podmienky súťaže bude zaradený do žrebovania, výherca sa bude môcť stretnúť so Sajfom a Veri a pokecať s nimi o čomkoľvek,  uzatvára Šingliarová.

fb_cover

 

 

 

 


ĽudiaĽuďom.sk podporuje výzvy

Image 1

Vďaka vám pomáhame na 100%

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk je unikátnym nástrojom online darcovstva. Získané dary v plnej výške poukazujeme na bankové účty príjemcov. Z darov nie je strhávaná žiadna čiastka, všetky bankové poplatky sú hradené zo strany portálu. S narastajúcim počtom darov rastú aj bankové poplatky, ktorých financovanie predstavuje nemalý náklad pre našu organizáciu. Pomôžte nám s ich úhradou – pomôžte nám pomáhať na 100%.

Podporiť výzvu

Image 0

UM UM, o.z.

UM UM, o.z. je občianske združenie, ktorého hlavnou aktivitou je Komunitný festival súčasného divadla a umenia UM UM v Starej Ľubovni, a ďalšie aktivity na podporu rozvoja moderného umenia v...

Podporiť výzvu

Image 70

Pomoc pre vážne chorú mamu a syna ZŤP

Prosím o pomoc v neľahkej životnej situácii...

Podporiť výzvu

Image 2

Nitrianska komunitná nadácia

Na začiatku sme mali sen.... vytvoriť lepšie miesto pre život. Snažíme sa o to už 10 rokov a tešíme sa, že môžeme byť partnerom takmer 900 podporených aktivít v Nitrianskom...

Podporiť výzvu