Vydražte si originálne filmové balíčky

Pomáhať sa dá rôznym spôsobom. Napríklad aj dražbou DVD. Distribučná spoločnosť Bonton Film venovala do e-aukcií na portáli ĽudiaĽuďom.sk dva filmové balíčky, vďaka čomu sa budú dražiť filmy pre dobročinný účel u nás po prvýkrát.

Balíčky sú však zaujímavé tým, že okrem samotného DVD obsahujú predmety, ktoré inak k zakúpeniu nie sú.

Prvý balíček je venovaný milovníkom Quentina Tarantina. Meno tohto režiséra sa spája predovšetkým s filmom Pulp fiction alebo Kill Bill. V roku 2012 natočil nový film s názvom Divoký Django. Balíček obsahuje DVD práve s týmto titulom, tričko s filmovým motívom a butylku.

Vydražená suma poputuje na pomoc inému hrdinovi, tentokrát nie hollywoodskemu – Jánovi z Trnavského kraja, ktorý zápasí so sklerózou multiplex. Každá vyzbieraná koruna, či už od priamych darcov alebo prostredníctvom dražieb, mu pomôže zakúpiť lieky pre neho tak dôležité.

Druhý balíček ocenia fanúšikovia Brucea Willisa a takmer legendárnej  Smrtonosnej pasce. Tento rok mala premiéru nová, v poradí už piata časť s názvom Opäť v akcii. V balíčku vydražiteľ nájde DVD, tričko a hracie karty s filmovou tematikou.

Dražbou tejto aukcie pomôžete vyzbierať financie na klim terapy pre Riška s detskou mozgovou obrnou.

Pre tých, ktorí nechcú čakať do vydraženia a radi by sa dozvedeli čosi viac o filmoch, sú určené aj nasledujúce riadky:

 

Divoký Django

V hlavnej role filmu scenáristu a režiséra Quentina Tarantina sa predstavuje Jamie Foxx ako otrok Django, ktorý spája svoje sily s nájomným lovcom ľudí, doktorom Kingom Schultzom (Christoph Waltz), aby spoločne pod prísľubom Djangovej slobody pátrali po najhľadanejších zločincoch amerického juhu. Sám Django túži po jedinom. Nájsť a oslobodiť ženu (Kerry Washington), o ktorú ho dávno pripravil obchodník s otrokmi. Keď ich pátranie konečne dovedie ku Calvinovi Candiemu (Leonardo DiCaprio), neslávne známemu brutálnemu vlastníkovi “Candylandu”, vzbudia podozrenie Candieho sluhu, otroka Stephena (Samuel L. Jackson). Od tej chvíle sú všetky ich kroky pod dohľadom a slučka okolo nich sa nebezpečne zaťahuje

Smrtonosná pasca 5

Tešte sa na viac šokujúcich, dych berúcich a divokých akčných scén v edícii, ktorá obsahuje hodiny strhujúcich bonusov a navyše PREDĹŽENÚ VERZIU filmu Smrtonosná pasca: Opäť v akcii so zábermi, ktoré ste v kine nevideli!

Bruce Willis je späť v akcii — strhujúcej, divokej akcii — ako John McClane, odvážny newyorský policajt s úžasnou schopnosťou byť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Tentoraz sa John vydáva do ďalekého Ruska, aby vypátral svojho syna Jacka (Jai Courtney), ktorý sa ocitol v moskovskom väzení. Jeho misia však naberie smrtiace obrátky vo chvíli, keď musí so synom spojiť sily, aby spoločne prekazili plány na krádež jadrových zbraní a zabránili tak rozpútaniu tretej svetovej vojny!

Image 0

literarnyklub.sk – občianske združenie

OZ literarnyklub.sk organizuje celoročne viac než 130 podujatí na podporu a propagáciu súčasnej (najmä slovenskej) literatúry a kultúry....

Podporiť výzvu

Image 1

Falck n.o.

Zámerom Falck n.o. je vzdelávať a šíriť osvetu v oblasti prvej pomoci, a to za podpory skúsených inštruktorov – záchranárov zo spoločností Falck Záchranná, a.s. a Falck Academy s.r.o....

Podporiť výzvu

Image 1

Zastavme ďalšie betónovanie našich riek, aby sme mali čo piť!

Na Slovensku je takmer 50 tisíc kilometrov riek a potokov. Krajina okolo nich je zdrojom čistej vody, bez ktorej neprežijeme. Preto si nesmieme nechať rieky zničiť betónovaním, stavbou nepotrebných...

Podporiť výzvu